Content-Manager

Magazinul online Bigshop.md angajeaza:

RESPONSABILITATI:

  • Scrierea corecta, fara greseli gramaticale a textelor si descrierea produselor pe site;
  • Adaugarea produselor noi pe site;
  • Cautarea informatiilor despre produse pe internet;
  • Descrierea detaliata a produselor: caracteristici tehnice, descriere text, adaugarea fotografiilor.

CERINTE:

  • Abilitati de scriere si vorbire in limba Romana, Rusa;
  • Utilizare la nivel avansat MS Office (Excel, Word), Internet;
  • Punctualitate, perseverenta, atentie la detalii.
  • Posibil si fara experienta de munca.

APTITUDINI:

  • Indemanarea de a gasi rapid informatii pe internet;

OFERIM:

  • Conditii de munca intr-un colectiv tinar;
  • Ceai, cafea din contul oficului;
  • Posibilitati reale de avansare;
  • Angajare oficiala;
  • Grafic de munca de la 9 pana la 18:00 de luni pana vineri.

Persoanele interesate sunt invitate sa-si expedieze CV-ul (cu foto) pe e-mail: bigshop.md@gmail.com.

E-mail: bigshop.md@gmail.com
Telefon: 067575563

Alte anunțuri publicate de această companie