Casier(ă)

Compania "Linia H2O" anunță concurs pentru următoarul post vacant:

Casier(ă)

Cine suntem:

Compania „Linia H2O” cu o istorie de peste 28 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu produse tehnico-sanitare, gresie din ceramică, mobilă pentru baie și bucătărie, laminat și uși de interior.

Ne puteți găsi pe web www.liniah2o.md sau pe facebook www.facebook.com/liniah2o

În acest moment, ne completăm echipa cu un Casier(ă).

Vino în echipa noastră dacă ai calitățile personale și profesionale enumerate mai jos:

  • Studii în domeniul contabilității;
  • Cunoștinte operare PC, 1C;
  • Experiență la un post similar și lucru cu banii;
  • Cunoaşterea limbelor română şi rusă;
  • Punctualitate;
  • Rezistență în situații de stres.

Responsabilităţi:

  • Deservirea persoanelor fizice și juridice;
  • Perfectarea zilnică a Registrului de casă;
  • Întocmirea și inregistrarea corectă a documentelor primare (facturi fiscale, permutări interne, acte de verificări,etc);
  • Ținerea corectă și zilnică a evidenței operațiunilor de casierie.

Oferim:

  • Posibilitate de a face parte dintr-o echipă profesionistă;
  • Instruire și oportunități de dezvoltare;
  • Pachet social complet și un salariu motivant.

Apreciem specialiștii de top!

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: hr@liniah2o.md.
Telefon: 079770041

Vă așteptăm la Linia H2O!

Alte anunțuri publicate de această companie