Consultant Lombard or. Chișinău

Angajăm:

Vrei o schimbare în cariera sau te afli în căutarea unui job potrivit?

Cea mai extinsă rețea de Amanet Blago, este în permanenta dezvoltare și cu această ocazie, invităm în echipa noastră un nou coleg, pentru funcția vacantă: Specialist-Consultant creditare cu gaj.

Ai nevoie doar de:
  • bune abilitați de comunicare;
  • competențe elementare de utilizare a calculatorului;
  • dorință de a învăța lucruri noi;
  • disponibilitate de a participa la cursul inițial de pregătire;
  • experiența în domeniul amanetului sau în domenii conexe nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
Responsabilități::
  • evaluarea obiectelor aduse în amanet în conformitate cu standartele companiei;
  • lucru cu programul 1C;
  • acordarea împrumuturilor și vînzarea obiectelor amanetate;
În cadrul companiei vei fi apreciat și vei beneficia de:
  • contract de muncâ pe perioadă nedeterminată cu norma întreagă;
  • sistem transparent de motivare;
  • plata la timp a salariului (garantată, fără întârziere);
  • angajare oficială cu beneficii și oportunitați de avansare;
  • salariu competitiv + tichete de masă;
  • grafic de lucru flexibil;
  • perioada de instruire din contul Companiei;
  • lucru în colectiv prietenos și implicat.
Fă un efort și transmite CV-ul la adresa hr@blago.md sau completezi ancheta https://cariera.blago.md/ și ai primul pas garantat spre angajare.

Dar dacă încă ai dubii, apelează-ne la nr de telefon 0611 28 387

E-mail: hr@blago.md
Telefon: 0611 28 387

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide