Brand Manager

„Azart”, rețea de magazine ce propune o gamă variată de articole vestimentare de la cele mai renumite branduri internaționale, anunță concurs la postul vacant de:

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă în plină dezvoltare;
  • Salariu competitiv;
  • Pachet social deplin;
  • Colectiv prietenos si primitor;
  • Loc de munca confortabil.

Oficiu: str. M. Sadoveanu 42/6, Port Mall
Regim de lucru:  Luni-Vineri, 9.00-18.00

Cerințe:
  • Studii superioare în domeniul marketingului;
  • Experiență de lucru în domeniul respectiv nu mai puțin de 3 ani;
  • Responsabilitate, atenție la detalii, capacitate de prioritizare, creativitate;
  • Excelentă posedare a limbilor română, rusă.
Responsabilități:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea brandului.
  • Gestionarea bugetului de marketing al brandului.
  • Monitorizarea performanței și rezultatelor campaniilor de marketing.
  • Colaborarea cu echipele de vânzări și de producție pentru a asigura coerența brandului.
  • Identificarea și analizarea tendințelor din piață și a comportamentului consumatorilor.
  • Gestionarea relațiilor cu agențiile de publicitate și alte părți interesate.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de comunicare și promovare a brandului pe diferite canale media.
  • Monitorizarea concurenței și adaptarea strategiilor de marketing în consecință.
  • Crearea și gestionarea parteneriatelor și sponsorizărilor pentru a spori vizibilitatea brandului.
  • Monitorizarea și gestionarea reputației brandului pe diferite platforme online și offline.
  • Alte sarcini după caz.
Dacă ești cel mai bun în ceea ce faci, vino la noi în echipă

Așteptăm CV-ul cu indicarea postului vacant pe adresa: hr@azart.md
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522

E-mail: hr@azart.md
Telefon: 061 033 522

Alte anunțuri publicate de această companie