Asistent(ă) de proiect

Ne place să creăm lucruri frumoase în societatea noastră, dar pentru aceasta avem nevoie de un coleg/ă cu multă inițiativă, responsabilitate și experiență în scrierea de proiecte. Astfel, împreună vom putea aduce o plusvaloare comunității.

Deci, ce urmează să faceți la noul loc de muncă?

Atribuții de serviciu:

  • contribuirea în ajustarea și implementarea strategiei de dezvoltare a asociației obștești;
  • identificarea nevoilor societății, care cer o rezolvare prin intermediul asociațiilor obștești;
  • identificarea și cooperarea cu donatorii;
  • dezvoltarea parteneriatelor atât la nivel național, cât și internațional;
  • scrierea de proiecte și aplicarea acestora spre finanțare;
  • contribuirea în implementarea proiectelor și planului de acțiuni al acestora;
  • elaborarea rapoartelor către donatorii financiari.

Calități și abilități necesare:

  • comunicabilitate, organizare și responsabilitate;
  • tenacitate și gândire coerentă;
  • axarea pe sarcină și rezultat;
  • posedarea studiilor superioare;
  • deținerea experienței în scrierea de proiecte;
  • deținerea experienței în voluntariat, constituie un avantaj;
  • cunoașterea unei limbi străine (preferabil ar fi limba engleză).

Oferim:

  • birou în centrul orașului;
  • posibilitatea de a lucra de la distanță, cu prezența în birou doar 4 ore în săptămână;
  • posibilitatea de creștere profesională;
  • posibilitatea deținerii unei funcții de conducere;
  • salariu motivant;
  • perspective de dezvoltare personală și profesională.

Dacă doriți să faceți parte din echipa noastră, atunci noi cu cea mai mare plăcere așteptăm să expediați CV-ul la adresa electronică admin@sah.md, cu inducarea în titlul mesajului „Asistent de proiect”.

Detalii la numărul de telefon: +373 78888243
Ofertă valabilă până la 20 aprilie 2024

E-mail: admin@sah.md
Tel: 078888243

Alte anunțuri publicate de această companie

Reporter

27 Aprilie 2024
Trimite CV

Recruter

Trimite CV
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide