Asistent Director de producere

Suntem în căutare de:

Suntem o companie cu o vastă experiență în domeniul producției textile, în special în fabricarea unei game variate de îmbrăcăminte de lucru și de protecție.

Responsabilități:

  • Controlul calității și cantității produselor fabricate;
  • Supervizarea completa a proceselor de producere;
  • Monitorizarea respectării termenelor de furnizare a produselor;
  • Întocmirea documentației tehnice.

Cerințe:

  • Limba romana la nivel avansat, limba rusa - la nivel mediu;
  • Abilități de bază în programul Coreldraw;
  • Abilități în lucrul la calculator (în special Excel și Google sheets);
  • Abilitatea de comunicare eficienta;
  • Permis de conducere și deținerea unui autovehicul sunt considerate avantaje;
  • Disponibilitate pentru deplasări prin țara.
  • Flexibilitate și capacitate de a gestiona mai multe sarcini în situații de stres.

Condiții:

  • Angajare oficială;
  • Salariu de la 10000 lei;
  • Grafic luni-vineri, 09:00-17:00
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru confortabil.

Telefon: 068580680
E-mail: hr@soling.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide