Agent vinzari zona centru

Angajăm:

Compania Milastil-prim SRL, companie cu o experieţă de peste 15 ani în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă ofertă de angajare pentru poziţia de Agent/ă de vânzări zona Centru.

Milastil-prim SRL este o companie cu experieţă de peste 15 ani în domeniul distribuţiei de branduri internaţionale pe tot teritoriul Republicii Moldova din industria frumuseţei.

Ce oferim?

  • Salariu competitiv + bonus de perfomanţă;
  • Pachet social complet;
  • Telefon cu număr corporotiv;
  • Grafic stabil;
  • Participarea la evenimentele organizate de companie;
  • Un mediu de lucru prietenos și o atmosferă de lucru deschisă.

Responsabilităţi:

  • Menţinerea şi dezvoltarea bazei de date și a numărului planificat de vizite în clienţi din zona responsabilă;
  • Respectarea cu stricteţe a politicii comerciale elaborată de companie (lista de prețuri, oferte, discounturi, termeni de plată);
  • Identificarea noilor clienţi, oportunități şi recomandarea soluţiilor pentru creşterea rezultatelor;
  • Aplicarea în practică a iniţiativelor stabilite de companie: lansarea de produse noi, acţiuni de promovare, oferte speciale, etc.

Cerinţe:

  • Studii superioare;
  • Experiența în vânzări - minim 1 an (constituie avantaj);
  • Operare PC la nivel de utilizator;
  • Permis de conducere categoria B (constituie avantaj);
  • Cunoaşterea limbilor: română, rusă – fluente.
  • Abilități de comunicare, negociere, convingere, prezentare și negociere;
  • Сalităţi personale: activ/ă, responsabil/ă, determinat/ă.

E-mail: tsurcand@gmail.com
Telefon: 060106191

Alte anunțuri publicate de această companie