Agent vânzări (producere mezeluri)

Mavita - producătorul unui sortiment vast de produse din carne, semiproduse și preparate pentru mîncăruri la grătar.

Compania oferă:

  • Lucru într-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune;
  • Avansare în carieră și pe scară ierarhică;
  • Grafic de lucru flexibil;
  • Salariu= % din vânzări;
  • Telefon de serviciu.

Așteptările noastre:

  • Studii superioare;
  • Experienţă în domeniul vânzărilor;
  • Abilităţi de organizare, planificare;
  • Cunoștințe de operare PC (Microsoft Office) la nivel de utilizator;
  • Cunoaşterea fluentă a limbilor română și rusă;
  • Deținerea automobilului personal va constitui un avantaj.

Responsabilități:

  • Vânzarea produselor companiei;
  • Dezvoltarea și creșterea portofoliului de clienți
  • Încheierea contractelor de colaborarea;
  • Menținerea relațiilor cu clienții;
  • Primirea și preluarea comenzilor;
  • Planificarea și raportarea vânzărilor realizate.

Dacă căutați un lucru stabil și visați să lucrați într-un mediu profesionist, care îți oferă multiple oportunități și unde îți poți pune în valoare cunoștințele trimite CV-ul tău pe adresa de E-mail: hr@mavita.md.

Așteptăm să te cunoaștem!

E-mail: hr@mavita.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide