Agent Imobiliar (vânzări)

Ai experiență în vânzări și ești pregătit să cucerești domeniul imboiliar? Astăzi ne mărim echipa și avem nevoie de TINE!

Îți oferim:

  • Tranzacții garantate din prima lună de lucru!
  • Venituri generoase din comisioane
  • Birou modern in cel mai luxos Business Centru al capitalei
  • Instruirea personalizata și integrare în activitatea imobiliară
  • Posibilitatea de a gestiona personal programul de lucru
  • Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate
  • Angajament pe termen lung

Cerințele noastre față de candidat:

  • Experiența anterioară în vînzări
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientare către rezultate și insistență
  • Dorința de a învăța
  • Automobil propriu
  • Cunoștințe de operare a PC
  • Experiența în domeniul real estate constituie un avantaj dar nu este obligatorie

Responsabilități:

  • Crearea unui portofoliu cu proprietăți imobiliare
  • Negocierea contractelor de prestare servicii cu vînzătorii
  • Prezentarea proprietăților din portofoliul companiei
  • Prelucrarea solicitărilor de cumpărare a imobilelor
  • Introducerea informației în CRM-ul companiei
  • Asistarea clienților în procesul de tranzacționare

Aplică aici pe platformă cu un CV sau expediază-l la e-mail: hr@remark.md.

Pentru operativitatea procesului sau pentru confirmarea condițiilor de colaborarea ne poți apela la numărul de tel. +373 620 555 17.

E-mail: hr@remark.md
Telefon: +373 620 555 17

Alte anunțuri publicate de această companie

SMM Manager

20 Aprilie 2024
Trimite CV

Agent imobiliar

Trimite CV
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide