Agent Imobiliar | Manager vanzari (fara experienta)

Bună ziua, dragă candidat / ă. Acest post vacant a fost scris pentru tine de către director (el fiind și proprietarul) companiei.
Consider că atitudinea directorului companiei față de parteneri afectează direct succesul și creșterea afacerii, pentru că o agenție imobiliară - este locul de muncă al agenților, iar pentru noi este important ca agenții să câștige bine.

Vă oferim un plan individual de instruire gratuită, lucru într-o echipă prietenoasă și posibilitatea de a face tranzactii încă din prima lună de muncă!

Beneficiile jobului:

  • Training și sprijin pe tot parcursul evoluției tale în agenție
  • Independență financiară
  • Comision foarte avantajos comparativ cu concurenta, incepand de la 50 %
  • Autonomie și flexibilitate in ceea ce priveste politicile de tranzactionare
  • Oportunitate de afirmare in cadrul agentiei.
  • Echipa tanara si dinamica.
  • Mediu de lucru placut, avand biroul intr-un centru comercial modern
  • Suport tehnic si profesional in permanenta

Candidatul ideal trebuie sa fie:

  • Persoana ambitioasa cu atitudine pozitiva si cu zambetul pe buze;
  • Capacitate de organizare si planificare;
  • Disponibilitate full time pentru job;
  • Perseverent, punctual si onest;
  • Focusat pe rezultate;
  • Tinuta obligatorie: office;
  • Deschis spre nou, cu dorinta de a invata;
  • Permis categoria B constituie avantaj;

Descrierea jobului:

  • Prospectarea continuă a pieței imobiliare locale;
  • Promovarea proprietăților și găsirea celui mai potrivit client;
  • Asistarea clienților pe parcursul întregului proces de tranzacționare;
  • Acordarea de consultanță imobiliară clienților;

!!! Daca consideri ca ne potrivim, te rugam sa ne lasi C.V-ul tau la adresa hr@connectimobil.md.

Te asteptam cu drag in echipa Connect Imobil!

Telefon: 078415555
Persoana de contact: Alina
E-mail: hr@connectimobil.md
Web: www.connectimobil.md

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide