Agent comercial

Angajăm:

Responsabilitățile tale vor include:

  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări
  • Planificarea și coordonarea activităților
  • Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice
  • Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi
  • Identificarea oportunităților de vânzare prin cercetarea pieței

Cerințe:

  • Experiență demonstrată într-o poziție similară
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Orientat către rezultate și atingerea obiectivelor
  • Oferim un mediu de lucru stimulant, cu posibilitatea de a-ți dezvolta cariera într-un domeniu plin de provocări și o echipă profesionistă gata să te susțină în atingerea obiectivelor

Persoanele interesate pot expedia CV-ul la adresa de e-mail: cadre@floreni.md sau ne pot contacta la numarul de telefon: (022) 66 70 84, 060576304.

E-mail: cadre@floreni.md
Telefon: (022) 66 70 84, 060576304

Alte anunțuri publicate de această companie