Administrator Complex Turistic Chateau Purcari

Beneficii:

  • Oportunități de dezvoltare profesională, instruire și training
  • Mediu de lucru dinamic și provocator
  • Salariu motivant
  • Telefonie corporativă
  • Transport, cazare și prânz asigurate de companie
  • Regim de lucru: în ture

Responsabilitățile rolului:

  • Creează orarul de lucru pentru angajații Chateau în conformitate cu operațiunile planificate
  • Ajustează numărul persoanelor în funcție de necesități
  • Participă la implementarea promoțiilor de vânzări și contribuie la creșterea vânzărilor prin promovarea serviciilor Chateau Purcari
  • Gestionează anchetele și reclamațiile oaspeților, de asemenea, este implicat în procesul de rezolvare a solicitărilor, parvenite din partea oaspeților și a angajaților
  • Este responsabil de supravegherea nivelului stocurilor, precum și pentru comenzile făcute către furnizori
  • Coordonează și inițiază cumpărăturile pentru banchet atunci când este necesar
  • Urmărește și coordonează realizarea completă în permanență de curățenie în zonele de care este responsabil (magazin, bar, restaurant, camere)
  • Organizează săptămânal și lunar inventarierea bunurilor, livrând informația către superior și Contabilitate
  • Asigură calitatea produselor alimentare și a băuturilor
  • Comunică direct cu oaspeții pentru a determina nivelul de satisfacție, măsoară rezultatele și stabilește strategii pentru îmbunătățirea calității experienței oaspeților

Cerințe față de candidat:

  • Experiență în calitate de manager în domeniul Horeca de la 2 ani
  • Studii superioare
  • Abilități de comunicare cu diferite categorii de oameni
  • Abilități de ameliorare a situațiilor tensionate
  • Disponibilitate de a lucra în regim flexibil și la distanță de locul de trai

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, trimite CV-ul la adresa: hr@purcari.wine  , iar noi te vom contacta.
Specifică în tema scrisorii job-ul pentru care aplici.

E-mail: hr@purcari.wine

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide