Administrator cafenea

Cele mai valoroase bogății ale omului sunt experiența și cunoștințele acumulate.
Dacă îti plac provocările și îți dorești o dezvoltare profesională, Vino și Tu și descoperă o lume nouă în echipa noastră cu numele Global Store, care numără peste 300 de persoane și mai mult de 19 ani, cu o experiență vastă în import, distribuție și vânzări retail de produse nealimentare în cele 7 magazine pentru Casa și Familia Ta!
La noi poți munci într-o ambianță plăcută, în birouri moderne dotate cu de toate pentru dezvoltarea ta, alături de oameni frumoși și prietenoși.
“Să creezi o echipă este un început, Să muncești împreună este un progres, Să rămâi împreună este un succces”.

Global Store este o rețea de magazine cu produse nealimentare pentru casa si familie. În incinta unor magazine  sunt  cafenele. Aici pot servi atât clienții cât și angajații companiei, gustări si bauturi delicioase.

Responsabilități:

  • Gestionarea si administrarea zilnică a cafenelelor;
  • Planificarea și  aprobarea meniurilor;
  • Aprovizionare cafenelelor cu produsele  necesare;
  • Asigurarea evidenței stocurilor;
  • Instruirea și supravegherea personalului din subordine;
  • Asigurarea conformității utilajului, bucătăriei, spațiului pentru depozitare a alimentelor cu normele și reglementările în vigoare;
  • Identificarea furnizorilor, încheierea contractelor;
  • Oferirea si menținerea standardelor de calitate ale produselor și serviciilor oferite clienților;
  • Asigura desfasurarea proceselor de lucru intr-un mod eficient.

Cerințe:

  • Experienta profesionala in domeniul administrare cafenea;
  • Abilitati de gestiune si administrare a bunurilor;
  • Responsabilitate, acuratete, spirit de echipă;
  • Cunoasterea calculatorului la nivel de utilizator increzut, inclusiv capacitatea de a utiliza programele de evidenta a rulajului marfii;
  • Bazele esteticii, eticii, psihologiei si deservirii oaspetilor, gama serviciilor oferite;
  • Cunoasterea limbilor romana si rusa.

Oferim:

  • Angajare oficială, cu întreg pachet social;
  • Salariu motivant cu posibilități de avansare;
  • Card de reducere de 15%, pentru cumpărături la Global Store;
  • Lucru într-o echipă profesionistă și progresivă;
  • Tichete de masă - 60 lei/zi.

 Grafic de lucru:

  • Regim de muncă: 5/2 (L-V).

 Dacă ai experiența descrisă mai sus, nu ezita să expediezi CV la adresa de e-mail, cu indicarea postului pentru care aplici. Doar candidații selectați vor fi contactați pentru a fi invitați la interviu!

E-mail: cv_hr@grossell.com.
Tel.: 078 770 461; 078770 616.

Te asteptăm cu drag în echipa noastră!

Telefon: 078770461, 078770616
E-mail: cv_hr@grossell.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide