Specialist Salarizare (cunoștințe aplicabile ale limbilor: Engleză și Franceză)

Cine suntem: Safeguard Global este o companie outsourcing care furnizează servicii de salarizare, contabilitate, administrare HR, leasing de personal etc. Putem angaja și plăti oriunde în lume.
Ce facem: Echipăm organizațiile cu tehnologie, expertiză locală și servicii pentru a ne adapta la o piață globală în continuă schimbare.

Responsabilități principale:
- Introducerea datelor primare în programul de salarizare
- Examinarea și validarea fișelor de timp
- Verificarea foilor de pontaj in concordanță cu prevederile legislative in vigoare
- Întocmirea fluturasilor de salarizare pentru fiecare angajat al clientului
- Întocmirea notei contabile aferenta salariilor.

Despre tine:
- Cunoști engleza și franceza, nivel mediu de comunicare
- Ai absolvit sau ești în proces de a obține diploma în una din specializările menționate: Economie, Contabilitate, Finanțe și Bănci, Business și administrare, Relații economice internaționale.
- Cunoști programul Microsoft Excel și poți cu ușurință lucra cu un volum mare de date
- Ai spirit analitic,respecți deadline-urile și te poți focusa pe mai multe sarcini concomitent

Beneficii oferite de Safeguard Global:
- Bonus intern de recomandare începând cu 500 USD
- Oportunități de certificare și formare (Safeguard University, Percipio)
- Oportunitate de a lucra de acasă
- Mediul internațional
- Diversitate multiculturală

Vrei să afli mai multe?Vezi valorile noastre:

  • Fun: jocuri, masă de tenis, sală de sport, ședințe de echipă online (off-line) la nivelul întregii companii și, de asemenea, pentru fiecare echipă individual.
  • Caring: acorda timp comunității dvs., 2 zile plătite pentru scopuri caritabile și alte zile libere plătite de companie pentru motive specifice
  • Passion / Talent: Safeguard Global are angajați dedicați cu o experiență profesională imensă, gata să vă împărtășească toate aceste cunoștințe!

Dacă te-a interesat această poziție vacantă, trimite CV-ul la adresa de e-mail InaErmurachi@safeguardglobal.com indicând rolul pentru care candidezi.

Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide