Таргетолог | Targetolog

Vara Vara
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Для развлекательного комплекса AQUACITY VARAVARA требуется таргетолог. Если ты уверен в своих силах, готов развиваться, решать интересные задачи, то нам с тобой по пути.
Обязанности:

Поиск и расширение нужной целевой аудитории.
Создание рекламных постов в социальных сетях: Facebook, Instagram .
Контроль за расходом бюджета.
Использование актуальных трендов в рекламе.
Масштабирование рекламной кампании.

Требования:

Хорошее владение русским и румынским и языками;
Опыт работы от 2-х лет;
Знание он-лайн и оф-лайн маркетинговых инструментов;
Коммуникабельность, гибкость, скорость, грамотная речь, доброжелательность, позитивный настрой.

Мы предоставим:

Работу в команде людей, которые любят свое дело!
Возможность работать удаленно;
Развитие в любимой сфере;
Бесплатный отдых в аквапарке aquacity Vara Vara.

Используйте свой шанс поработать в международном проекте! Отправляй свое CV по электронной почте: hr@aquacity.md и мы с тобой свяжемся.
Complexul de divertisment AQUACITY VARAVARA caută un targetolog. Dacă ești încrezător în abilitățile tale, gata să te dezvolți, să rezolvi probleme interesante, atunci împreuna suntem pe aceeași cale.
Responsabilitati:

Căutarea și extinderea publicului țintă dorit.
Crearea de postări promoționale pe rețelele de socializare: Facebook, Instagram.
Controlul asupra cheltuielilor bugetare.
Utilizarea tendințelor actuale în publicitate.
Extinderea campaniei de publicitate.

Cerințe:

Bună cunoaștere a limbilor ruse și române;
Experienta de la 2 ani;
Cunoașterea instrumentelor de marketing on-line și off-line;
Sociabilitate, flexibilitate, rapiditate, vorbire competentă, bunăvoință, atitudine pozitivă.

Noi vom oferi:

Lucrează într-o echipă de oameni care își iubesc meseria!
Graficul de lucru on-line
Dezvoltare in domeniu preferat
Odihna gratuita la aquacity Vara Vara.

Folosește-ți șansa de a lucra într-un proiect internațional! Trimite CV-ul tău la hr@aquacity.md și te vom contacta. 079 88 22 99
E-mail: hr@aquacity.md
Telefon:
079 88 22 99
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide