Supervizor de echipă

Remark Imobil
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Căutăm un profesionist energic și ambițios care să conducă departamentul nostru de vânzări și să participe la atingerea noilor culmi în domeniul imobiliar. Dacă sunteți pregătit să vă asumați rezultatele echipei și să dezvoltați strategii de vânzare, atunci vă așteptăm la un interview!

Vă oferim:

Salariu competitiv stabil și motivant plus bonusuri pentru atingerea rezultatelor
Oportunitatea de dezvoltare profesională și creștere în carieră
Oficiu modern în cel mai luxos Business Centru al capitalei
Comisioane suplimentare de la participare în vînzări

Cerințele noastre:

Experiență în vânzări minim 3 ani
Experiență în coordonarea echipei de vânzări
Anumite cunoștințe în domeniul imobiliar constituie un avantaj
Abilități excelente de comunicare și motivare
Competențe de lucru în CRM, utilizator avansat PC
Capacități analitice ale indicatoarelor

Responsabilități:

Conducerea și coordonarea departamentului de vânzări
Planificarea și controlul realizării obiectivelor de vânzare
Furnizarea rapoartelor periodice privind performanța vânzărilor
Formarea și motivarea angajaților din departamentul de vânzări
Controlul respectării standardelor de lucru în companie

Așteptăm CV-ul Dvs. aici pe platformă sau la adresa hr@remark.md! Deveniți parte dintro echipă de profesioniști în domeniul imobiliar! E-mail: hr@remark.md
+37362055517
Telefon:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide