Specialist vânzări

HAPPY HR
Oraș: Chișinău
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 20000 Până la 100000 MDL
Program de muncă: Full-time
Căutăm un specialist cu experiență în vânzări directe și vânzări în teren pentru a se alătura echipei noastre de vânzări. Persoana potrivită va fi responsabilă de identificarea și abordarea clienților potențiali, prezentarea produselor noastre și încheierea contractelor de vânzare.
Responsabilități:

Identificarea și prospectarea activă a clienților potențiali în vederea creșterii vânzărilor
Prezentarea și promovarea produselor noastre în mod profesionist și eficient
Încheierea contractelor de vânzare și menținerea unei bune relații cu clienții
Realizarea obiectivelor lunare de vânzări

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări directe și vânzări în teren
Abilități excelente de comunicare și negociere
Abilitatea de a lucra independent și de a atinge obiectivele
Orientare către rezultate și pasiune pentru vânzări
Permis de conducere categoria B

Beneficii oferite:

Pachet salarial motivant, format din salariu fix și bonusuri legate de performanță
Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
Mediu de lucru dinamic și plin de provocări

Dacă aveți experiența și abilitățile necesare pentru acest post, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dvs. actualizat. Vă mulțumim! E-mail: recrutare@happy-hr.md
+37379427445
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide