Șofer categoria C I Водитель категории C. - Florești

Aquatrade
Oraș: Florești
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 9000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
AQUATRADE, cel mai mare distribuitor de apă minerală și băuturi răcoritoare, deținător a unor mărci precum OM, OM activ, Gura Căinarului, Letto caută un Conducător categoria C, care să se alăture echipei sale.
Oferim:

Un lucru stabil într-o echipă tânără;
Pachet social;
Salariu decent și motivant;
Tichet de masă 35 lei/zi
Grafic de muncă:Marți-sâmbătă(08:00-18:00)

Cerințe:

Permis de conducere categorie C (OBLIGATORIU);
Experiența reprezintă un avantaj;
Formă fizică bună;
Certificat de competență (OBLIGATORIU).

Responsabilități:

Completarea foii de parcurs;
Verificarea tehnică a automobilul înainte de plecare pe cursă;
Descărcarea mărfii împreună cu expeditorul

Depozitul se află la Florești
Pentru mai multe detalii sună la numărul de telefon 068333703

AquaTrade, крупнейший дистрибьютор минеральной воды и прохладительных напитков, владелец таких брендов, как OM, OM активный, Gura Căinarului, Letto, ищет водителя категории C, чтобы присоединиться к своей команде.

Условия:

Стабильная вещь в молодой команде;
Социальный пакет;
Достойная и мотивирующая заработная плата;
Билет на питание 35 лей/день
График работы: вторник-суббота (08:00-18:00)

Требования:

Водительские права категории C (ОБЯЗАТЕЛЬНО);
Опыт вождения;
Хорошая физическая форма;
Сертификат на грузоперевозку.(ОБЯЗАТЕЛЬНО);

Обязанности:

Завершение дорожной карты;
Техническая проверка автомобиля перед началом маршрута;
Разгрузка товара вместе с экспедитором.

Склад находится во Флорешти.
Для получения дополнительной информации звоните по телефону 068333703.
068333703
E-mail: angajare@aquatrade-hr.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide