Sef producere in alimentatia publica in cantina

PONTEM
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
- Elaborarea meniului si adaptarea fiselor tehnologice ;
- Perfecționarea proceselor de preparare și optimizarea lor;
- Adaptarea produsului la piața nouă;
- Controlul calității produsului (aspect și gust);
- Ridicarea eficacității, perfectarea proceselor tehnologice bazată pe observațiile activității de la localuri.

Cerințe:
- Experiență de muncă în domeniu minim de 1 an;
- Studii superioare de specialitate;
- Cunoașterea proceselor tehnologice de fabricație a preparatelor culinare;
- Cunoașterea modului de folosire și întreținere al utilajelor și ustensilelor din bucătărie;
- Cunoștinte de operare PC (Microsoft Office);
- Dorința de perfecționare continuă.
Telefon:
076077200
Persoana de contact:
Doina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide