Broker de vânzări

C1-Logistics
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
C1 Logistics caută Broker de Vânzări!

Responsabilități ale postului:
- Dezvoltarea și menținerea relațiilor cu clienții și partenerii.
- Identificarea oportunităților de afaceri și încheierea contractelor de vânzări.
- Gestionarea ofertelor și negocierea termenilor contractuali.
- Monitorizarea pieței și a tendințelor industriei pentru a identifica noi oportunități.
- Pregătirea și prezentarea rapoartelor de vânzări.
- Fii pregătit pentru sarcini suplimentare, dacă este necesar.

Oferim:
- Angajare oficială.
- Salariu NET competitiv + bonus.
- Program de lucru: Luni-Vineri: 15:00-00:00.
- Posibilități de creștere profesională și financiară.

Cerințe:
- Diplomă de licență în domenii precum Economie, Marketing sau Afaceri.
- Cunoașterea limbii engleze la nivel intermediar.
- Competență în utilizarea MS Excel și MS Outlook.
- Abilități de comunicare și negociere excelente.
- Atenție la detalii și capacitatea de a lucra sub presiune.

Cum să aplici: Trimite CV-ul tău în engleză la hr@c1-logistics.com sau furnizează-ți datele de contact, iar noi te vom contacta.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide