Sales assistant

Sandro Livv SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Esti pasionat de fashion, iti place sa te implici si sa ghidezi persoanele din jurul tau in materie de moda?
Suntem o echipa tanara specializata in moda si shopping online si offline de piese vestimentare.

Cerinte:

-Minim studii medii , student sau absolvent de facultate

-Cu sau fara experienta profesionala

-Pasiune pentru fashion, placerea de a lucra intr-un mediu dinamic

-Abilitati de comunicare, initiativa, flexibilitate
-Cu limbaj elevat si cunoasterea termenilor specifici domeniului de activitate

Responsabilitati:

-Activitati specifice magazinului:receptie marfa, aranjarea produselor in magazin, inlocuirea produselor vandute

-Activitati in depozit: stocare, aranjare, verificare

-Activitati specifice casei de marcat

Descrierea jobului

Consilierea clientelelor in alegerea tinutelor potrivite, ulterior oferindu-le sfaturi profesioniste in vederea accesorizarii intregii tinute.
Disponbilitate de a vinde si inclinatie spre acest domeniu.
Administreaza relatiile cu clientii existenti, identifica noi clienti si dezvolta relatii eficiente cu acestia.
Beneficii:
- Oportunitatea de a dezolta o cariera de succes si de a-si pune in valoare calitatile si aptitudinile;
- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru placut si modern
- Bonus de sarbatori
Telefon:
067222888
Persoana de contact:
Alex Livv
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide