Sales agent / account manager

Vreiacasa.com
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 9625 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilitati Generale:

Promovarea platformei noastre către agențiile imobiliare din Moldova.
Crearea și dezvoltarea de relații profesionale cu agenții imobiliari.
Identificarea nevoilor și obiectivelor agențiilor imobiliare pentru a le oferi soluții personalizate.
Prezentarea și explicarea serviciilor și beneficiilor platformei vreiacasa.
Negocierea și încheierea de contracte de abonament cu agențiile imobiliare.
Menținerea și dezvoltarea continuă a relațiilor cu agenții imobiliari pentru a asigura satisfacția acestora.
Participarea la evenimente și conferințe din domeniul imobiliar pentru a crește notorietatea platformei și a genera noi leads.
Realizarea de prezentări de produs pentru a convinge agenții de beneficiile platformei.
Organizarea de webinarii și traininguri pentru agenții imobiliari pentru a-i familiariza cu funcționalitățile platformei.(periodic)
Depășirea obiectivelor de vânzări stabilite.

Analiză și Raportare:

Urmărirea performanței vânzărilor și identificarea de noi oportunități de creștere.
Realizarea de rapoarte lunare privind activitatea de vânzări și analiza datelor pentru optimizarea performanței.
Furnizarea de feedback constant echipei de produs pentru îmbunătățirea platformei.

Calități necesare:

Abilități excelente de comunicare și vânzare.
Cunoaștere aprofundată a pieței imobiliare din Moldova.
Capacitate de a construi relații de încredere cu clienții.
Motivație puternică și abilități de autogestiune.
Cunoaștere a programelor de tip CRM (avantaj).
Pasiune pentru tehnologie și inovație.
Cunoașterea limbei engleza,romana,rusă
Persoana de contact:
Lacramioara Picoi
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide