Повар | Bucătar

Le acasa
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Если вы ответственный повар и имеете желание развиваться в кулинарной сфере, наша команда ждет вас!
Для нас важно:

Опыт работы в данной сфере является преимуществом (для кандидатов без опыта – предлагаем обучающий инструктаж)
Желание учиться новому и развиваться в профессии
Позитивный настрой и умение работать быстро, оперативно и качественно

Мы предлагаем:

Самая высокая зарплата в сфере
Посменный график работы
Транспорт до дома за счет компании
Обучение и повышение квалификации за счет компании
Полный социальный пакет
Возможности карьерного роста

Обязанности:

Соответствие стандартам и технологическим картам
Поддержание порядка и чистоты на рабочем месте

Если вы заинтересованы, звоните по телефону 069505893.
Dacă tu ești un bucătar pasionat, responsabil și ai dorinţa de a se dezvolta în domeniul culinar, echipa noastră te așteaptă!
Penru noi este important:

Experiența în domeniu constituie un avantaj!
Pentru candidații fără experiență – oferim un curs de instruire
Dorinţa de a invăţa lucruri noi și de a progresa în profesie
Atitudinea pozitiva și abilitate de a lucra rapid, eficient și calitativ!

Noi oferim:

Cel mai mare salariu din domeniu!
Program de lucru în ture
Transport acasa din contul companiei
Mâncare pentru personal la pret avantajos
Instruire și dezvoltare profesională continuă din contul companiei
Pachet social complet
Oportunităţi de avansare în carieră

Viitorul nostru bucătar va avea ca cerințe următoarele activități:

Prepararea cu inspirație și atenție bucatelor gustoase
Respectarea standartelor și fișelor tehnologice
Menținerea ordinii și curățeniei la locul de munca

Dacă ești interesat, suna la numărul de telefon 069505893. 069505893
Telefon:
069505893
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide