Operator tratament termic (Brașov, Romania)

UTTIS Industries
Oraș: Peste hotare
Studii: Școală profesională
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 1200 EUR
Program de muncă: În ture
Locația de lucru: Brașov, Romania
Candidatul Ideal
Cerințe:

Calificare de operator tratamente termice
Absolvent de scoală profesionala sau liceu
Disponibilitate pentru lucru în schimburi
Seriozitate si responsabilitate
Cunoașterea tehnologiilor specifice meseriei reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

executa operații de pregătire a utilajelor si semifabricatelor/pieselor destinate
tratamentelor termice
executa operațiile de tratamente termice si termochimice
supraveghează in permanenta cuptoarele si echipamentele pe parcursul procesului de tratament termic
efectuează controale / verificări intermediare a produselor pe parcursul ciclului de tratamente termice

Se oferă:

salariu negociabil în funcție de pregătire și de aptitudini – 1200 Euro
se adauga tichete de masă
prime de Paști, Crăciun
contract pe perioada nedeterminată, program de 8 ore/zi (Luni-Vineri)
lucru în schimburi
pauză de masă
cazare asigurata
asigurare medicală
E-mail: ion.storoj@uttis.com
Web: www.uttis.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide