Operator PC online

Rugnis International SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Candidatul ideal:

Studii medii;
Persoană organizată, meticuloasă, sociabilă, responsabilă, serioasă;
Capacitate bună de comunicare și relaționare - atât cu clienții, cât și cu colegii;
Capacitate de auto-organizare și de stabilire a priorităților;
Cunoștiințe PC: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet;
Cunoștințe navigare internet, social network, mail;
Cunoașterea limbilor română,engleză și rusă OBLIGATORIU;
Cunoașterea limbii spaniole prezintă avantaj.
Responsabilitati:

Validare de conturi, produse și servicii;
Creare de texte, descrieri și/sau diverse articole;
Contactarea clienților la cererea managerului;
Introducerea clienților noi și comenzilor în sistem;
Elaborarea de rapoarte pentru activitățile efectuate, rapoarte analitice și situații la cererea managerului de vânzări;
Publicarea de articole pe rețelele de socializare ( Facebook / Twitter );
Traduceri de texte din română în engleză și rusă.
Luând în calcul că avem clienți la nivel internațional, va trebui să aveți disponibilitate de a lucra la diverse ore.
Toate conversațiile și discuțiile se vor purta pe Skype, deci, obligatoriu, va trebui să aveți un cont de Skype.

Pentru inceput se va lucra de acasa.
Telefon:
+40736784647
Persoana de contact:
Dan Martis
Site:
Atașează CV-ul Crează CV
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Crează cel mai bun CV din Moldova!

Completează CV-ul pe Rabota.md
și trimite-l în orice companie cu un singur click!

Iți va lua 10 minute

Ai deja un CV pe site-ul nostru?
Intră pe site

Crează CV

Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide