Operator call center în Stăuceni

Divers Media Grup SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Divers Media Grup SRL, cu sediul în Stăuceni, este în căutarea unui Operator Call Center dedicat pentru a se alătura echipei noastre. Acest rol implică interacțiunea directă cu clienții prin telefon și chat.

Cerințele față de candidat:
- Cunoașterea fluentă a limbilor: româna, rusă;
- Abilității de comunicare, negociere, convingere;
- Cunoașterea PC la nivel de utilizator;
- Seriozitate, responsabilitate;
- Punctualitate;
- Experiența în domeniu este un avantaj;

Responsabilitățile candidatului:
- Rezolvarea solicitărilor clienților prin telefon sau chat.
- Înregistrarea detaliilor apelurilor și interacțiunilor cu clienții în sistemul de raportare.
- Furnizarea de asistență și asigurarea nivelului înalt de satisfacție a clienților.

Oferta companiei:
- Lucru în oficiu la calculator, pe site-ul web al companiei;
- Instruirea gratuită a candidaților fără experiență in domeniu;
- Orar de lucru stabil: Luni-Vineri (9:00 – 18:00);
- Salariu de la 10 000 lei, fără întârzieri de achitare;
- Posibilitatea de a invăța și a avansa în carieră;
- Reduceri la produsele / serviciile companiei;
- Oficiu situat în Stăuceni;
- Telefonie mobilă gratuită;
Persoana de contact:
Stanislav
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide