Operator 1C

Aquatoria
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Angajăm Operator 1C Deservire companii în Republica Moldova și România.
Program de lucru

Orele de lucru: Luni-Vineri 08:30 - 17:30;
Sâmbăta 08:30-14:00

Oferim:

Angajare oficiala, pachet social complet;
Posibilitatea de creștere și dezvoltare profesională;
Condiții comfortabile de muncă;
Plata la timp a salariilor fară întârziere.

Cerințe:

Studii economice finanțe/contabilitate (constituie un avantaj);
Experiență de muncă în domeniu;
Cunoașterea calculatorului, 1C și MS office;
Cunoașterea limbilor româna și rusa;
Abilitate de a lucra individual și în echipă.

Responsabilități:

Lucru în programul 1C;
Primirea și procesarea cererilor de la cumpărători;
Întocmirea documentației primare (facturi, borderouri etc.);
Gestionarea electronică a documentelor;
Coordonare cu depozitul companiei.

Adresa: mun. Chișinău, str. Uzinelor 104
Transport disponibil:Autobuz 23; Troleibuz 13, 37; Microbuz 138, 116, 121.
Dacă sunteți interesat, vă rugăm să trimiteți CV cu indicare „ Operator 1C ” în subiect, la adresa de e-mail: hraquatoria@mail.ru.
Contacteză-ne la numărul: 069745775. E-mail: hraquatoria@mail.ru
069745775
Telefon:
069745775
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide