Официант | Chelner

Le acasa
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Dispuși să angajăm refugiați
Новый ресторан, расположенный в центре Кишинева в поиске сотрудников на должность официант.
Обязанности:

Обслуживание посетителей в соответствии с установленными стандартами обслуживания.
Принятие заказов и их передача на кухню.
Соблюдение чистоты и порядка на рабочем месте.
Оказание помощи посетителям в выборе блюд и напитков.
Вежливое и профессиональное общение с посетителями.

Требования:

Опыт работы официантом приветствуется.
Знание русского, румынского языков.
Отличные коммуникативные навыки.
Умение работать в коллективе.
Ответственное отношение к работе.
Готовность обучаться и соблюдать стандарты ресторана.

Условия:

График работы по сменам.
Конкурентная заработная плата.
Обучение и профессиональное развитие.
Дружный коллектив.
Возможность карьерного роста.

Если вы готовы присоединиться к нашей команде и у вас есть необходимые навыки и опыт свяжитесь с нами по телефону 069505893.
Post vacant: Chelner
Locul de muncă: Centru
Responsabilități:

Servirea vizitatorilor în conformitate cu standardele de servire stabilite.
Preluarea comenzilor și transferul acestora către bucătărie.
Respectarea curățeniei și a ordinii la locul de muncă.
Asistarea vizitatorilor în alegerea felurilor de mâncare și a băuturilor.
Comunicarea politicoasă și profesională cu vizitatorii.

Cerințe:

Experiența ca chelner este binevenită.
Abilități excelente de comunicare.
Abilitatea de a lucra în echipă.
Atitudine responsabilă față de muncă.
Dorința de a învăța și de a respecta standardele restaurantului.

Condiții:

Program de lucru în ture.
Salarii competitive, și tips.
Formare și dezvoltare profesională.
Echipă prietenoasă.
Oportunitate de creștere în carieră.

Dacă sunteți pregătit să vă alăturați echipei noastre și aveți abilitățile și experiența necesară contactați-ne la 069505893.
Prețuim fiecare angajat și garantăm o echipă profesionistă și prietenoasă, precum și oportunitatea de a vă realiza potențialul în sectorul serviciilor. 078198689
Telefon:
078198689
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide