Office Manager

Piramida Market
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 9000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Responsabilităţi:

Recepţionarea şi redirectionarea apelurilor telefonice;
Gestionarea, înregistrarea şi repartizarea corespondenţei primite/emise;
Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
Aprovizionarea oficiului cu birotica si alte necesare;
Deservirea oaspetilor, delegatiilor si conducatorilor la oficiu (apa, ceai, cafea).

Cerinţe faţă de candidaţi:

Persoana responsabila, dinamica, punctuala, comunicabila.
Cunoaşterea la perfecţie a limbilor: română, rusă;
Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare.

Beneficii

Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop, telefon)
Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
Suport tehnic din partea unui supervizor
Masa de prinz gratuita asigurata din partea angajatorului
Sisteme de lucru moderne (bitrix, telefonie IP, posta corporativa etc.)
E-mail: p.munteanu@piramidamarket.md
Tel.: 076767906
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide