Merchandiser

Simbacom-Lux (Filiala centru)
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Ce oferim noi?
- Angajare oficială
- Pachet social complet
- Salariu stabil 10 000 de lei
- Grafic de lucru 5/2 (luni-vineri)
- Adresa biroului: Mun. Chisinău, Muncești 803/3.
- O echipă profesională, ambițioasă și prietenoasă.

Ce este nevoie pentru asta?
- Persoana activă, organizată, cu spirit de echipă, responsabila care își dorește un loc de muncă stabil.

Responsabilități:
- Amplasarea produselor în magazin;
- Asigurarea și aprovizionarea permanentă a rafturilor cu produsele companiei;
- Respectarea conceptului de aranjare a mărfurilor.
- Verificarea termenelor de valabilitate a produselor;
- Controlarea existenței etichetelor de preț pentru fiecare produs în parte;
- Prezentarea și promovarea produsele companiei.

Что мы предлагаем?
- Официальное трудоустройство
- Полный социальный пакет
- Стабильная заработная плата 10 000 лей.
- График работы 5/2 (понедельник-пятница)
- Адрес офиса: Мун. Кишинэу, Мунчештская 803/3.
- Профессиональная, амбициозная и дружная команда.

Что для этого нужно?
- Активный, организованный, командный, ответственный человек, желающий стабильной работы.

Обязанности:
- Размещение продукции в магазине;
- Обеспечение и постоянное снабжение полок продукцией компании;
- Соблюдение концепции расположения товара.
- Проверка сроков годности продукции;
- Проверка наличия ценников на каждый отдельный товар;
- Презентация и продвижение продукции компании.
Telefon:
069915762
Persoana de contact:
Marina
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide