Менеджер по закупкам | Manager Achiziții

Telemarket.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Требования:

Уверенное владение ПК: Microsoft Office,Excel, World, 1C;
Аналитический склад ума, умение работать с большим объемом информации;
Опыт работы в аналогичной сфере обязательно;
Знание местного рынка поставщиков;
Знание русского, румынского языков-обязательно, английский язык приветствуется;
Желание расти и профессионально развиваться.

Обязанности:

Составление заявок на закупку в соответствии с текущим состоянием склада и прогнозами продаж;
Планирование складских запасов;
Работа с поставщиками (подготовка договоров, поиск лучших цен и условий, размещение заказов);
Контроль платежей, сроков отгрузки товара;
Подготовка отчетности и другие оперативные задания.

Мы предлагаем:

Работа в известной, стабильной компании;
Возможность дальнейшего профессионального и карьерного роста;
Стабильная заработная плата;
Дружный молодой коллектив;
Благоприятные условия труда;
Корпоративные скидки, компенсация расходов на транспорт до места работы.

Мы Вас ждем!
CV отправляйте на e-mail: hr@telemarket.md (не забудьте указать желаемую должность).
Cerințe:

Abilități PC sigure: Microsoft Office, Excel, Word, 1C;
Mentalitatea analitică, capacitatea de a lucra cu o cantitate mare de informații;
Este necesară experiența de lucru într-un domeniu similar;
Cunoașterea pieței locale a furnizorilor;
Cunoașterea limbilor rusă și română este necesară, engleza este binevenită;
Dorința de a crește și de a se dezvolta profesional.

Responsabilități:

Pregătirea comenzilor de cumpărare în conformitate cu starea actuală a depozitului și previziunile de vânzări;
Planificarea inventarului;
Colaborarea cu furnizorii (intocmirea contractelor, cautarea celor mai bune preturi si conditii, plasarea comenzilor);
Controlul plăților, condițiile de expediere a mărfurilor;
Pregătirea rapoartelor și a altor sarcini operaționale.

Oferim:

Lucrați într-o companie cunoscută și stabilă;
Posibilitatea creșterii profesionale și a carierei;
Salariu stabil;
O echipă tânără prietenoasă;
Condiții favorabile de muncă;
Reduceri corporative, compensații pentru costurile de transport la locul de muncă.

Vă așteptăm!
Trimiteți CV-ul dvs. prin e-mail: hr@telemarket.md (nu uitați să specificați poziția dorită). E-mail: hr@telemarket.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide