Manager vinzări si relații clienți

Beermaster
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe față de candidat:
Căutăm Manager Vânzări și relații clienți,motivat și orientat către rezultate, cu abilități excelente de comunicare. Candidatul ideal va îndeplini următoarele cerințe:

Cunoașterea limbilor română și rusă.
Experiență anterioară în vânzări sau domeniu asemănător (de preferință).
Abilități puternice de comunicare verbală și scrisă.
Atitudine proactivă și capacitate de a dezvolta relații de încredere cu clienții.
Orientare către atingerea obiectivelor și rezultate.

Descrierea postului:
În calitate de Manager Vânzări și relații clienți, veți juca un rol vital în extinderea și consolidarea bazei noastre de clienți.
Responsabilitățile dvs. includ:

Identificarea și contactarea potențialilor clienți pentru a le prezenta produsele/serviciile noastre.
Evaluarea nevoilor clienților și oferirea de soluții adaptate.
Negocierea și încheierea contractelor de vânzare si prestări servicii.
Menținerea relațiilor cu clienții existenți și creșterea vânzărilor.

Oferim:

Angajarea conform Codului Muncii din Republica Moldova.
Salariu competitiv.
Oportunități de avansare în carieră.
Instruirea candidatului.

Dacă sunteți un agent de vânzări cu pasiune pentru rezultate și doriți să vă alăturați echipei noastre, vă invităm să aplicați. Trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa noastră. Așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem și să explorăm împreună această oportunitate de carieră în domeniul vânzărilor. E-mail: spostolachi69@gmail.com
rm.viatabuna@gmal.com
Telefon: 078515529, 078800334
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide