Manager vînzări imobiliare

ROYAL IMOBIL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania imobiliară ROYAL IMOBIL este în căutarea persoanelor pentru postul vacant Manager Vînzări Imobiliare.
Oferim comision progresiv atractiv, angajare oficială cu pachet social, program flexibil, surse de informare şi publicitate imobiliară, traininguri si oportunități de dezvoltare personală și profesională. Pentru cei care sunt siguri pe ei și vor să aibă un job care oferă venituri mari, rugăm să citească condițiile de mai jos.
Cerinţele pentru postul de Manager Vînzări Imobiliare:
- Studii superioare finisate/nefinisate (Juridice și/sau Economice);
- Cunoașterea obligatorie a limbilor: română și rusă, alte limbi străine reprezintă un avantaj;
- Cunoaşterea calculatorului la nivel avansat de utilizator;
- Responsabil, cu spirit de inițiativă, organizat;
- Abilităţi excelente de comunicare și de rezolvare eficientă a problemelor;
- Orientare spre rezultat si atenție la detalii;
- Experiența în vânzări de imobile constituie un avantaj.

Responsabilități:
- Prezentarea, promovarea, vânzarea imobilelor şi serviciilor companiei;
- Căutare activă a noilor clienţi şi atragerea acestora;
- Identificarea necesităților clienților și colectarea de informații;
- Crearea si menținerea unor bune relații cu clienții începînd de la contactul rinițial pînă după încheierea tranzacției;
- Dezvoltarea relațiilor amicale cu clienții si promovarea imaginii companiei.

Dacă întrunești condițiile de mai sus și dorești să faci parte dintr-o echipă tînără, experimentată și de succes, rugăm să ne expediezi un CV obligatoriu cu poză la e-mail: hr@royal-imobil.md.
Doar persoanele selectate vor fi contactate de către un reprezentat al Departamentului ÎN CĂUTARE DE TALENTE! Menționează în subiectul mesajului "Manager Vînzări Imobiliare".
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide