Manager vînzări imobiliare

G Parteners
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 15000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania Imobiliara “G Partners” caută un Agent vânzări Imobiliar pasionat și motivat să se alăture echipei noastre. Căutăm o persoană dinamică, orientată către rezultate și cu abilități excelente de comunicare și vânzare, care să ofere clienților noștri o experiență deosebită în procesul de achiziție sau vânzare a bunurilor imobiliare.

Participă la Cursul gratuit de inițiere în domeniul imobiliar.

Cursul durează 2 săptămâni;
Responsabilități
După finalizarea cursului aveți posibilitatea să activați în companie, veți alege un mentor cu care veți conlucra.
Beneficii
Amplasare comodă, în centrul orașului

Cursuri gratuite de inițiere și dezvoltare personală

Suportul mentorului pe tot parcursul procesului de învățare
Pentru mai multe detalii apelați: +37378338338
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide