Manager Vânzări - Servicii de Securitate (2000 Euro)

easy hire
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 6000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Compania - lider în furnizarea de servicii de securitate prin fir, caută Manageri Vânzări Regionali dedicați și motivați pentru a promova și a vinde soluții și sisteme de securitate în regiunea lor asignată.
Responsabilități Specifice:

Crearea și gestionarea propriei baze de date de clienți.
Inițierea și efectuarea de apeluri către clienți potențiali.
Vizite pe teren pentru consultare și prezentare de oferte.
Negocierea și perfectarea contractelor de vânzare.
Preluarea și procesarea cererilor clienților până la finalizarea achiziției.
Raportarea periodică către superiori privind activitatea desfășurată.

Cerințe:

Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul securității.
Abilități excelente de comunicare și negociere.
Permis de conducere categoria B (avantajos).
Capacitatea de a lucra independent și de a lua decizii.
Orientare către rezultate și atenție la detalii.

Beneficii:

Salariu motivant, cuprinzând un salariu de baza 6000 + KPI (in jur de 20000 lei si mai mult) în funcție de performanță.
Flexibilitate în programul de lucru, posibilitatea de a lucra între 8.00-17.00 sau 9.00-18.00.
Posibilitatea de a utiliza transportul companiei sau acoperirea cheltuielilor de transport personal.
Oportunități de creștere în carieră și avansare pe post de Supervizor Vânzări.
Mediu de lucru stimulativ, inclusiv suport și colaborare cu echipa.

Dacă ești o persoană responsabilă, perseverentă și orientată către succes, trimite CV-ul la adresa de e-mail cv@easyhr.md sau sună la 068400744.
Alătură-te echipei noastre și ajută-ne să oferim soluții de securitate de încredere clienților noștri în întreaga regiune. E-mail: cv@easyhr.md
068400744
Telefon:
068400744
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide