Manager vânzări (permis cat. B)

Dad Human Capital
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutarea unui manager vânzări pentru o companie specializată în servicii de curierat.
Ce îți oferim?

Salariu 10 000 lei net + bonusuri de performanță
Tichete de masă
Experiență profeisonală într-o companie din România
Acces la training-uri de dezvoltare profesională
Teambuilding-uri cu echipa, evenimente sportive
Posibilitate de creștere în carieră (ex. către team leader vânzări)
Automobil de serviciu

Ce responsabilități vei avea?

Prezentarea ofertelor comerciale și negocierea cu clienții
Crearea unei baze noi de clienți și gestionarea celei existente
Urmărirea targhet-urilor

Ce așteptăm de la tine?

Experiență într-un post similar cel puțin 1 an
Cunoașterea avansată a limbilor română și rusă
Abilități de negociere și comunicare
Permis de conducere categoria B

Dacă te regăsești în criteriile acestui anunț, așteptăm CV-ul tău pe hc@dad.md. E-mail: hc@dad.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide