Manager vânzări B2B

Remark Imobil
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 2000 Până la 6000 EUR
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Dacă ai suficientă experiență în vînzări în mediul B2B dar îți dorești un progres financiar semnificativ și o schimbare radicală a modului de viață atunci este timpul sa vii la un interview la Remark! Cu o prezență din 2016 suntem activi în mediul de afaceri și real estate, avem o vastă bază de date și experiență masivă în tot ce înseamnă soluții imobiliare complete pentru business. Suntem apreciați ca fiind cei mai buni în domeniul B2B în real estate! Astăzi ne mărim echipa și avem nevoie de TINE!

Îți oferim:

Tranzactii garantate din prima lună de lucru!
Venituri generoase din comisioane
Birou modern in cel mai luxos Business Centru al capitalei
Instruirea personalizata și integrare în activitatea imobiliară B2B
Posibilitatea de a gestiona personal programul de lucru
Telefon de serviciu și gadgeturi pentru activitate
Angajament pe termen lung

Cerințele noastre față de candidat:

Studii superioare complete
Experiența anterioară solidă în vînzări
Abilități excelente de comunicare și negociere
Orientare către rezultate și insistență
Dorința de a învăța
Automobil propriu
Cunoștințe de operare a PC
Cunoașterea pieței și mediului de business din RM

Responsabilități:

Prezentarea proprietăților din portofoliul companiei catre potențialii investitori
Introducerea informației în CRM-ul companiei
Prelucrarea solicitărilor de investiții
Identificarea proprietăților comerciale și negocierea contractelor de prestare servicii cu vînzătorii
Asistarea clienților în procesul investițional

CV - ul în poți încărca aici pe platformă, sau expedia la e-mail: hr@remark.md.
Pentru operativitatea procesului sau pentru confirmarea condițiilor de colaborarea ne poți apela la numărul de tel. +373 620 555 17. E-mail: hr@remark.md
Te.: +373 620 555 17
Telefon:
+373 62055517
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide