Manager vânzări B2B | 15.000 - 40.000 MDL

Mantis
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 15000 Până la 40000 MDL
Program de muncă: Full-time
Despre companie:
Activitatea principală a companiei TehnoProfil o constituie reșaparea anvelopelor pentru camioane, transport comercial și pasageri. De asemenea, importăm și vindem anvelope noi. Mai nou a fost lansată producerea pavajului de cauciuc. Deținem aproximativ 600 de companii private în portofoliul companiei.
Mai multe informații despre companie puteți afla pe site-ul web: https://tehnoprofilshop.md/

Responsabilități:

Cercetarea pieței și identificarea noilor clienți
Gestionarea relațiilor cu clienții cheie și dezvoltarea unei rețele de clienți noi
Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzări
Planificarea și coordonarea activităților
Identificarea oportunităților de creștere a veniturilor și stabilirea obiectivelor specifice
Negocierea și încheierea contractelor de vânzare cu clienții
Raportarea regulată a activităților și a progresului către conducerea companiei
Deplasări locale/regionale de serviciu

Cerințe:

Experiență demonstrată într-o poziție similară
Abilități excelente de comunicare și negociere
Ambiţie, încredere în sine, produs și companie
Capacitatea de a lucra eficient în echipă
Cunoștințe în MS Office
Experiență de lucru în sisteme CRM constituie un avantaj
Cunoașterea limbilor română și rusă
Permis de conducere categoria B

Beneficii:

Salariu fix + KPI (15.000-40.000) MDL
Cursuri de dezvoltare în carieră
Oportunitate de dezvoltare profesională pe termen lung
Se oferă mașină și telefon de serviciu
Bonusuri de performanță la final de an
Grafic de lucru full-time (luni-vineri, 08:30-17:30). O dată la 2 săptămâni se activează o sâmbătă 9:00-13:00

Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp! E-mail: hr@mantis.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide