Manager Vânzări Apeluri Reci

CONSULTINGLAB
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: De la 12000 Până la 22000 MDL
Program de muncă: Full-time
Suntem în căutarea unui Manager Vânzări Apeluri Reci dedicat și orientat către rezultate, pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va iniția și gestiona comunicațiile proactive cu potențialii clienți din Marea Britanie, având ca principal obiectiv dezvoltarea și extinderea portofoliului nostru.
Responsabilități Principale:

Inițierea apelurilor reci către potențiali clienți pentru a identifica noi oportunități de afaceri.
Gestionarea și efectuarea zilnică de apeluri pentru a asigura atingerea obiectivelor de vânzări.
Construirea și menținerea relațiilor solide cu clienții, încurajând loialitatea și satisfacția acestora.
Dezvoltarea și administrarea unui portofoliu de clienți, monitorizând progresul și realizările.
Raportarea regulată a performanței vânzărilor și analiza rezultatelor pentru îmbunătățirea continuă.

Cerințe:

Experiență demonstrată în vânzări, preferabil în domeniul apelurilor reci.
Abilități excepționale de comunicare, atât verbală cât și scrisă, în limba engleză.
Capacitatea de a lucra autonom, cu o abordare proactivă în stabilirea și urmărirea obiectivelor.
Orientare către rezultate, cu competențe solide de negociere și persuasiune.
Cunoștințe de operare PC, inclusiv Microsoft Word și Excel.
Educație superioară finalizată sau în curs de finalizare.

Beneficii:

Locație centrală în zona Botanica, cu un mediu de lucru modern și accesibil.
Pachet salarial competitiv, începând de la 12,000, plus procentaj din vânzări realizate.
Program de lucru flexibil de luni până vineri, între orele 11:00 și 19:00.

Dacă vă considerați potrivit pentru această poziție și sunteți gata să faceți parte dintr-o echipă dinamică și în creștere, vă încurajăm să ne trimiteți CV-ul la adresa job.consultinglab@gmail.com. Pentru informații suplimentare, nu ezitați să ne contactați la numărul de telefon 078031321.
Așteptăm cu interes să vă cunoaștem! E-mail: job.consultinglab@gmail.com
078031321
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide