Manager relatii cu clientii

RomeoRossi
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilităţi:
- Recepţionarea apelurilor telefonice;
- Intocmirea si redactarea corespondenţei de afaceri necesară desfăşurării activităţii zilnice;
- Oferirea clientilor/potentialilor clienti informatii cu privire la produsele firmei.

Cerinţe faţă de candidaţi:
- Persoana responsabila, comunicabila, dinamica;
- Cunoaşterea limba Italiana la nivel de comunicare şi scris (Cunoașterea limbii italiene sau dorința de a o învăța va fi o prioritate).
- Cunoştinţe avansate de operare PC: Word, Excel, Internet;
- Abilitaţi de coordonare, planificare şi organizare;

Se ofera:
- Salariu de la 12000 lei
- Pachet social
- Orar de munca 10-00 la 19-00 de L până V

Persoanele cointeresate pot expedia CV-ul cu foto la adresa: info.tibetmed@gmail.com, indicând pozitia pentru care aplică
Telefon:
022-843036
Persoana de contact:
директор
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide