Manager import

Coldor Com SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania COLDOR COM SRL activeaza in domeniul importului si distributiei materiei prime si ingredientelor pentru industria alimentara:
Responsabilitatile Managerului Import include dar nu se limiteaza la:
• Analiza stocurilor si planificarea comenzilor de import.
• Organiazrea transportului international de marfuri importate de companie;
• Negocierea preturilor cu furnizorii de marfa si companiile de transport;
• Monitorizarea comenzilor de import;
• Coordonarea procesului de incarcare/descarcare;
• Verificarea corectitudinii oformarii documentelor de import;

Cerinta fata de candidat:
• Dorinta de a invata o profesie cu perspectiva de viitor;
• Cunoasterea limbii romana, rusa si engleza;
• Abilitati de a lucra cu calculatorul, e-mail, Word, Excel;
• Gandire analitica; Punctualitate;
• Permis de conducere cat. B;

Conditii:
• Lucru intr-un colectiv tinar si prietenos;
• Training in domeniul transportului, logistica si import de marfuri;
• Program de lucru: luni-vineri: 09.00 – 17:00
• Salariu motivant cu posibilitate de crestere in dependenta de rezultatele obtinute;
• Telefon corporativ;
• Pachet social;

Persoanele interesate Va rugam sa expediati CV-ul la adresa de e-mail danielbunescu@gmail.com
Telefon:
068688372
Persoana de contact:
Daniel
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide