Manager de vânzări de la distanță

ACE
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 400 Până la 1100 EUR
Program de muncă: În ture
Compania garantează:

Instruire gratuită;
Lucru individual cu un antrenor;
Posibilitatea de a lucra de oriunde în lume;
Flux constant de apeluri primite de la clienți;
Program flexibil - 2/2;
Posibilitatea de a lucra cel puțin 25 de ore/săptămână;
Plata salariului la timp (400-1100 euro);
Posibilități de creștere în carieră;
De asemenea, avem o PROMOȚIE "Adu un prieten" (pentru fiecare prieten adus, primiți câte 200 euro).

Cerințe pentru candidați:

Experiența în vânzări și relații cu clienții (nu este obligatorie, dar constituie un avantaj);
Atitudine pozitivă în comunicarea cu oamenii;
Abilități de convingere;
Capacitatea de a învăța și dorința de dezvoltare personală.

Responsabilități:

Comunicare cu clienții conform scenariilor dezvoltate;
Realizarea de vânzări suplimentare pentru a crește valoarea medie a tranzacțiilor (produse pentru slăbit, sănătate, frumusețe etc.);
Lucrul în sistemul CRM.

Abilități cheie:

Limba română - nivel В2-C1 - în perfecțiune;
Vorbire corectă și clară;
Orientare către client;
Experiență în apeluri primite;
Atitudine prietenoasă;
Experiență în vânzări;
Experiență în vânzări telefonice.

Așteptăm aplicațiile dumneavoastră, suntem aici pentru a răspunde Telegram: @asiameier Telegram: @asiameier
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide