Manager call-centru

Indigo
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 7000 MDL
Program de muncă: Full-time
Responsabilități de bază:

Efectuarea și preluarea apelurilor către clienți;
Realizarea și gestionarea programărilor la serviciile centrului Indigo;
Introducerea datelor în CRM;
Vânzarea serviciilor și asistența deplină a clienților în acest process.

Cerințe față de candidați:

Studii medii specializate sau superioare;
Experiență în domeniul vânzări/ call centru este un avantaj;
Abilități de comunicare eficientă, convingătoare și orientare către client;
Vorbirea fluentă și corectă a limbii române;
Cunoașterea limbii ruse constituie un avantaj;
Cunoașterea avansată a pachetului Microsoft Office;
Persoană organizată și dinamică;
Responsabilitate, inițiativă, amabilitate.

În calitate de angajat, vei beneficia de:

Instruire gratuită;
Perioadă de probă achitată;
Angajare oficială cu pachet social deplin;
Salariu de bază atractiv de la 7.000 lei + bonusuri pentru rezultate remarcabile;
Program de lucru: Luni-Vineri, 10.00-19.00;
Oficiu amplasat în centrul Chișinăului;
Posibilitatea creșterii în carieră.

Pentru detalii, ne puteți contacta: 078464617.
Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa: indigo.mental.md@gmail.com.
Doar candidații selectați vor fi contactați. E-mail: indigo.mental.md@gmail.com
Telefon: 078464617
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide