Manager aprovizionare

Kozlovna
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Cerintele postului:
- Studii superioare
- Abilităţi de comunicare si negociere
- Cunoștinte de operare calculator (word, excell)
- Experienta in domeniul gestionarii materialelor si obiectelor de inventar
- Persoana ordonata, organizata, dinamica, cu spirit de initiativa, responsabila, orientata catre rezultate si performanta

Descrierea postului:
- coordoneaza activitatile de aprovizionare/achizitie la nivel de societate;
- coordoneaza activitatile de sourcing, selectie si negociere a conditiilor comerciale ale furnizorilor;
- prospecteaza permanent piata in cautare de alternative pentru bunuri si servicii;
- analizeaza oferte/costuri si face propuneri de achizitie in baza acestora;
- gestioneaza intocmirea contractelor de vanzare/cumparare marfa si prestari servicii;

Oferim:
- Salariu motivant
- Alimentația din partea companiei;
- Loc de munca stabil, atributii si responsabilitati clare;
- Suport tehnic si logistic in realizarea sarcinilor.
Telefon:
078230127
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide