Manager achizitii

Dispozitive medicale SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Responsabilități:
o Gestionarea procesului de participare a companiei la procedurile de achizitii publice.
o Monitorizeaza website-urile oficiale si identificarea anunturilor privitoare la contractele de achizitii publice.
o Analizarea documentatiei de atribuire publicata
o Identificarea bunurilor solicitate in cadrul documentatiilor de atribuire si pregatirea documentelor necesare indeplinirii tuturor cerintelor.
o Intocmirea documentatiei cerute prin caietul de sarcini, completarea formularelor aferente si redactarea ofertei.
o Depunerea la sediul autoritatii contractante a documentelor solicitate pentru atribuirea contractului de achizitie.
o Solicitarea de clarificari si intocmirea contestatiilor cu privire la documentatia de atribuire/comunicarea privind rezultatul procedurii.
o Raspunderea la solicitarile de clarificari emise de autoritatile contractante pe parcursul derularii procedurii de atribuire.
o Urmarirea continuua a modificarilor legislative privind achizitiile publice.

Cerințe:
* Studii superioare într-un domeniu relevant
* Cunoașterea limbii române, engleze și ruse
* Experiența într-un domeniu relevant va constitui un avantaj
* Utilizator confident PC (Internet, e-mail, MS Office, alte aplicații office)
* Lipsa antecedentelor penale;
* Rezistenta la sarcini repetitive si stres;
* Punctualitate și organizare

Oferim:
- salariu atractiv
- lucru in echipa tinara și activă
- loc de munca stabil într-o companie cu experiență de peste 15 ani
- condiții de muncă într-un oficiu modern echipat confortabil
- perspective de crestere.
Telefon:
079700043
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide