Manager Achizitii | Curier + automobil personal

Royal Thai
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 12000 Până la 13000 MDL
Program de muncă: Flexibil
Descrierea funcției
Angajam Manager Achizitii/Curier cu masina proprie, care să ne ajute să oferim o experiență remarcabilă clienților Royal Thai SPA & Enigma Beauty.
Pe postul de Manager Achizitii/Curier vei fi responsabil de 7 obiective importante:

Gestionarea activitatii de achiziţii la nivelul companiei
Coordoneaza lucrului in relatia cu furnizorii de marfa
Negociază cu furnizorii preturile de achiziţie
Responsabil de verificarea conformitatii caracteristicilor tehnice si comerciale ale produselor comandate si receptionate
Sortarea bunurilor pe care trebuie să le distribui
Distribuirea în timp util a pachetelor sau a comenzilor către clienți
Incasarea banilor pentru comenzi

Responsabilitati:

Livrarea comenzilor în în timp util și calitativ
Comunicare politicoasă cu clienții
Încasarea la timp și corectă a plății de la client
Punctual și responsabil, comunicare coerentă
Experiența într-un post asemănător este binevenită

Condiții de muncă:

Oferirea unui salariu motivant: 12000 de lei + bonus
Grafic flexibil, 5-6 zile pe saptamina
Oferim benzina/motorina
Dezvoltare continuă și posibilitate de creștere în carieră
Punem la dispoziție un sistem de instruire și inducție de la A la Z
Pachet social complet

Și în final, dacă citind cu atenție acest anunț, ați realizat că acesta este jobul la care visați de mult timp, așteptăm CV dvs la adresa de email office@royalthai.md cu tema email „Vreau să lucrez la Royal Thai SPA în calitate de Manager Achizitii/ Curier”

Așa vom înțelege că sunteți cu adevărat o persoană atentă și responsabilă. E-mail: office@royalthai.md
079996995
Telefon:
079996995
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide