Maistru - Cofetărie / Patiserie

Șapte Spice SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:

Primirea planului producției și executarea acestuia;
Verificarea parametrilor tehnici ai produselor fabricate;
Coordonează și organizează pesonalul din subordine, răspunde de producția finită, receptionează, depozitează, pregătește, dozează materia prima si materialele necesare pentru producere.

Cerinţele candidatului:

Cunoașterea caracteristicilor şi cerinţelor tehnologiei de producţie;
Cunoașterea cerințelor Standardelor de stat, tehnice față de materia prima, materialele si producția finită;
Experienţa pe o poziţie similară;
Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, responsabilă.

Beneficii oferite:

Angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
Salariu motivant.

Pentru mai multe informații puteți apela: 060022551.
Dacă sunteți interesat de acest post vacant, vă rugăm să trimiteți CV-ul la adresa de e-mail: hr@7spice.md.
Adresa: mun. Chișinău, șos. Muncești 121/E.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră! E-mail: hr@7spice.md
060022551
Telefon:
060022551
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide