Key-account manager

Împărăția Curățeniei
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania angajeaza Key-account manager in vanzareea produselor de menaj si uz casnic (detergenti, cosmetica).
Cerinţe:

Experienţă în domeniul vânzărilor cu retelele de magazine autohtone (preferential).
Abilităţi de comunicare şi convingere.
Cunoaşterea computerului la nivel de utilizator (MS Office, 1С).
Automobil personal.

Responsabilităţi:

Stabilirea si dezvoltarea relaţiilor cu clienţii.
Gestionarea, largirea si implementarea sortimentului in retelele autohtone.
Promovarea si vanzarea produselor din portofoliul companiei.
Organizarea si implementarea promotiilor ATL, BTL.
Participarea la negocierea contractelor.
Evidenta debit-credit (datorii) a clientilor.
Lucru în teritoriu.

Beneficii:

Salariu atractiv, perspectiva reala de crestere rapida.
Pachet corporativ de telefonie mobilă.
Cheltuieli de amortizare a uzurii automobilului.
Combustibil conform rutei.
Activitate intr-un colectiv tanar si dinamic.

Regim de lucru: luni - vineri, 9:00 - 18:00.
Asteptam CV-ul D-stra la adresa de mail: hr.taroldd@gmail.com, sau pe pagina site-ului, cu mentiunea job-ului pentru care aplicați și posesia automobilului.
Vor fi contactate doar candidaturile selectate.
Компания-дистрибьютор товаров бытовой химии (стиральные порошки, косметика) объявляет о вакантной должности Key-account менеджера - работа по ключевым клиентам.
Требования:

Опыт работы в продажах с местными сетями магазинов (предпочтительно).
Комуникабельность и навыки убеждения (предпочтительно).
Навыки пользования ПК (Windows, MS Office).
Наличие автомобиля.

Обязанности:

Организация и ведение продаж.
Управление, расширение и внедрение ассортимента товаров.
Разработка, внедрение и координация промо-кампаний (ATL, BTL).
Участие в переговорах по контрактам.
Отслеживание сроков и сумм оплат по клиентам.

Компания предлагает:

Мотивирующая заработная плата, с реальной перспективой быстрого роста
Корпоративный пакет мобильной связи.
Расходы по амортизации износа автомобиля.
Развитие в молодой и динамичной команде.

График работы: Пн.-Пт., 9:00-18:00
Ждем CV на эл. адрес: hr.taroldd@gmail.com, или на страницу сайта, с указанием претендуемой должности и наличие автомобиля.
Только отобранные кандидаты будут приглашены на индивидуальное собеседование. E-mail: hr.taroldd@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide