Inginer rețele de telecomunicații

General Solution
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Se accepta fara experienta
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Compania General Solution caută o persoană pentru
instruire în funcția de inginer rețele de telecomunicații (conectare internet și televiziune) în Chișinău.

Cerințe:
Este obligatoriu să aveți propria auto și permis de conducere;
Atitudine responsabilă față de muncă;
Abilitate de învățare, politețe în relațiile cu clienții, rezistență la stres;
Învățământul superior și experiența profesională nu sunt necesare.

Responsabilități:
Conectare internet și televiziune pentru persoane fizice.

Oferim:
O săptămână de instruire pe cheltuiala companiei;
O săptămână de stagiu plătit;
Angajare oficială în conformitate cu legislația RM;
Nivel ridicat al salariilor;
Amortizarea plătită a vehiculului dvs. (separat de salariu);
Combustibil plătit (separat de salariu).
Telefon:
069126847
Persoana de contact:
Anatolii
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide