Inginer mecanic

Turboenergy Power
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui inginer mecanic pentru a se alătura echipei noastre. Compania Turboenergy Power este specializată în prestarea serviciilor de construcții și reparații la obiectivele energetice. Candidatul ideal va avea cunoștințe solide în domeniul ingineriei termoenergetice, mecanice.

Atribuții și Responsabilități:
- Gestionarea lucrărilor la utilajul energetic și instalațiile aferente în cadrul obiectivelor energetice și industriale.
- Organizarea și monitorizarea lucrărilor.
- Asigurarea execuției lucrărilor în termen conform graficelor de execuție a proiectelor și bugetelor alocate.
- Respectarea standardelor de calitate în domeniu și legislației în vigoare.
- Evidența resurselor materiale și umane alocate realizării lucrărilor.
- Analiza datelor, documentarea și elaborarea rapoartelor de execuție
- Optimizarea soluțiilor propuse în cadrul proiectului
- Reprezentarea companiei în relația cu clienții, partenerii și subcontractanții
- Prospectarea pieții în vederea identificării produselor, serviciilor și partenerilor necesare execuției lucrărilor
- Oferirea suportului tehnic și consultanță pentru alte departamente don companie.

Cerințe:
- Grad universitar în energetică, ingineriei mecanică
- Experiență relevantă în organizarea și gestionarea lucrărilor în proiecte de construcție și reparații la obiective energetice și industriale
- Cunoștințe în utilizarea pachetului Microsoft Office.
- Permis conducere categoria B
- Cunoașterea limbilor româna, rusa. Engleză prezintă un avantaj.
- Abilități excelente de comunicare și colaborare într-un mediu de lucru în echipă.
- Capacitatea de a lucra eficient sub presiune și de a activa în proiecte multiple simultan.
- Cunoașterea legislației și a standardelor relevante în domeniu.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la dezvoltarea soluțiilor inovatoare în domeniul energetic, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email office@turboenergypower.com.

Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră în a face parte din echipa noastră!
Telefon:
068232829
Persoana de contact:
Denis Cicala
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide